Dzieci moje, nie porzucajcie prawdy i prawdziwego życia, podążając za tym fałszywym

Orędzie z 2 lipca 2018 roku

 

Drogie dzieci!

Jestem Matką was wszystkich, dlatego nie lękajcie się, bo słyszę wasze modlitwy, wiem, że Mnie poszukujecie, i dlatego modlę się za was do mojego Syna – mojego Syna, który jest zjednoczony z Ojcem Niebieskim i Duchem Pocieszycielem, mojego Syna, który prowadzi dusze do Królestwa, skąd przyszedł, Królestwa pokoju i światłości.

Dzieci moje, została wam dana wolność wyboru, ale jako Matka proszę was, abyście wybrali wolność do dobra. Wy z czystymi i prostymi duszami pojmujecie – nawet jeśli czasami nie rozumiecie słów – i czujecie w sobie, co jest prawdą.

Dzieci moje, nie porzucajcie prawdy i prawdziwego życia, podążając za tym fałszywym. Dzięki prawdziwemu życiu Królestwo Niebieskie wkracza do waszych serc, a to jest Królestwo pokoju, miłości i ładu. Wtedy, dzieci moje, nie będzie też samolubstwa, które oddala was od mojego Syna. Będzie miłość i zrozumienie bliźnich.

I zapamiętajcie – ponownie wam to powtarzam – modlić się znaczy także kochać innych, bliźnich i dawać im siebie. Kochajcie i dawajcie w imię mojego Syna, wtedy On będzie działał w was, dla was. Dzieci moje, nieustannie myślcie o moim Synu, kochajcie Go bezgranicznie, a będziecie mieć prawdziwe życie, i to będzie na wieczność.

Dziękuję wam, apostołowie mojej miłości.