Otrzymacie wszystkie odpowiedzi

Orędzie z 2 sierpnia 2018 roku

 

Drogie dzieci!

Z matczyną miłością wzywam was, byście otworzyli serca na pokój, byście otworzyli serca na mojego Syna, aby w waszych sercach zabrzmiała miłość do mojego Syna, bo jedynie przez tę miłość pokój przychodzi do duszy.

Dzieci moje, wiem, że macie dobroć, wiem, że macie miłość – miłość miłosierną. Jednak wiele moich dzieci ma jeszcze zamknięte serca. Myślą, że mogą działać bez skierowania swoich myśli ku Ojcu Niebieskiemu, który oświeca, ku mojemu Synowi, który wciąż na nowo jest z wami w Eucharystii i pragnie was słuchać.

Dzieci moje, dlaczego do Niego nie mówicie? Życie każdego z was jest ważne i drogocenne, bo jest darem Ojca Niebieskiego na wieczność. Dlatego nigdy nie zapominajcie dziękować, mówcie do Niego.

Dzieci moje, wiem, że nie znacie tego, co przychodzi potem, ale kiedy nadejdzie to wasze potem, otrzymacie wszystkie odpowiedzi. Moja matczyna miłość pragnie, abyście byli gotowi.

Dzieci moje, niech wasze życie pozostawia dobre uczucia w sercach ludzi, których spotykacie, uczucia pokoju, dobroci, miłości i przebaczenia. Poprzez modlitwę nasłuchujcie, co mówi do was mój Syn i czyńcie to.

Ponownie wzywam was do modlitwy za waszych pasterzy – za tych, których mój Syn powołał. Pamiętajcie, że oni potrzebują modlitwy i miłości.

Dziękuję wam.