Nowe i stare wydanie orędzi – promocja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Przygotowujemy w redakcji nowe, aktualne wydanie zbiorku orędzi Matki Bożej z Medziugorja. Będzie dostępne w przeciągu kilku miesięcy. Dokładna forma i data publikacji nie są jeszcze znane – wszystkich zapisanych na naszą listę wysyłkową poinformujemy o wydaniu mailowo. Tymczasem w promocji dostępnych jest jeszcze kilkadziesiąt egzemplarzy starych książek – dwa tomy zawierające komplet orędzi Matki Bożej z roku 2016 oraz płyty audio z nagraniami orędzi.

Choć publikacje nie zawierają wszystkich orędzi dostępnych na dzień dzisiejszy, świetnie nadają się do lektury lub słuchania – do pogłębienia wiary i pobożności – i mogą przydać się chociażby na podarunek dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z Medziugorjem, albo posłużyć w inny sposób szerzeniu przesłania Matki Bożej.

Cena promocyjna 12,90 zł za komplet 2 książek oraz 19,90 zł za 2 płyty audio z nagraniami plus koszty wysyłki (14 zł przy przelewie na konto bankowe oraz 17 zł za pobraniem niezależnie od ilości i rodzaju zamawianych produktów). Aby zamówić publikacje, skontaktuj się z redakcją.

Publikacje można też kupić w sklepiku ELGIDO.com:

Orędzia Matki Bożej z Medziugorja. Komplet

Słowa Matki – audiobook zawierający nagrania orędzi z Medziugorja – komplet dwóch płyt (audiobook)