Szukajcie tylko oblicza mojego Syna

Coroczne objawienie Matki Bożej Mirjanie – 18 marca 2020 roku

Widząca Mirjana Dragićević-Soldo miała codzienne objawienia od 24 czerwca 1981 r. do 25 grudnia 1982 r. W czasie ostatniego objawienia Matka Boża po tym, jak powierzyła jej 10 tajemnicę, powiedziała, że będzie się jej objawiała raz do roku, 18 marca. Tak było w minionych latach, a także w tym roku. Kilka tysięcy pielgrzymów zgromadziło się na modlitwie różańcowej. Objawienie zaczęło się o 13.41 i trwało do 13.47.

 

Drogie dzieci!

Mój Syn jako Bóg zawsze patrzył ponad czasem. Ja, jako Jego Matka, poprzez Niego widzę w czasie.

Widzę rzeczy piękne i bolesne. Ale widzę, że jest jeszcze Miłość i że trzeba sprawić, by została poznana.

Dzieci moje, nie możecie być szczęśliwi, jeśli się wzajemnie nie miłujecie, jeśli nie macie miłości w każdej sytuacji i w każdej chwili swojego życia.

I ja jako Matka przychodzę do was przez miłość, aby wam pomóc, byście poznali prawdziwą miłość i byście poznali mojego Syna. Dlatego wzywam was, byście wciąż od nowa coraz bardziej pragnęli miłości, wiary i nadziei. Jedynym źródłem, z którego możecie pić, jest zaufanie Bogu, mojemu Synowi.

Dzieci moje, w chwilach niepokoju i wyrzeczeń szukajcie tylko oblicza mojego Syna. Żyjcie jedynie Jego słowami i nie lękajcie się.

Módlcie się i kochajcie prawdziwymi uczuciami, dobrymi uczynkami i pomóżcie, aby świat się zmienił, a moje Serce zwyciężyło. Jak i mój Syn Ja mówię wam, abyście się wzajemnie miłowali, bo bez miłości nie ma zbawienia.

Dziękuję wam, dzieci moje