Czy w pełni oddaliście wasze życie w ręce Jezusa?

Orędzie z 25 grudnia 2020 roku przekazane Jakovowi

Na ostatnim codziennym objawieniu Jakova w 1998 roku Matka Boża powiedziała mu, że będzie miał objawienia raz w roku, na Boże Narodzenie. Tak było i w tym roku. Jakov po objawieniu przekazał następujące orędzie:

 

Drogie dzieci!

Również dzisiaj Jezus jest tu przy was, a więc i wtedy, kiedy myślicie, że jesteście sami i że nie istnieje światło w waszym życiu. On tutaj jest i nigdy was nie zostawił i nie oddalił się od was.

Światło Jego Narodzenia oświeca ten świat i wasze życie. Jego Serce jest zawsze otwarte na was, aby przyjąć wszystkie wasze cierpienia, każdą pokusę, strach i potrzebę. Jego ręce są do was wyciągnięte, aby was jak ojciec objąć i powiedzieć, jak bardzo jesteście dla Niego ważni, jak bardzo was kocha i troszczy się o Swoje dzieci.

Czy wasze serce, dzieci, jest otwarte na Jezusa? Czy w pełni oddaliście wasze życie w Jego ręce? Czy przyjęliście Jezusa jak swojego ojca, do którego zawsze możecie się zwrócić i w Nim znaleźć pocieszenie i wszystko to, co jest wam potrzebne, abyście żyli prawdziwą wiarą?

Dlatego, dzieci moje, oddajcie wasze serca Jezusowi i pozwólcie, aby zapanował w waszym życiu, bo tylko tak przyjmiecie teraźniejszość i będziecie mogli stanąć oko w oko ze światem, w którym dzisiaj żyjecie. Z Jezusem znika wszelki lęk, cierpienie i ból, bo wasze serce przyjmuje Jego wolę i wszystko to, co przychodzi do waszego życia. Jezus da wam wiarę, abyście wszystko przyjęli i nic was od Niego nie oddali, bo On was mocno trzyma za rękę i nie pozwala, abyście się oddalili i zagubili w trudnych chwilach – bo On został Panem waszego życia.

Błogosławię was swoim matczynym błogosławieństwem.

 

 

 

Orędzie w formacie do druku:
orędzie z 25 grudnia 2019 roku przekazane Jakovowi (.pdf) – jedno na A4, z obrazkiem